وخدایی که در این نزدیکی است وخدایی که در این نزدیکی است ادامه مطلب ساعت توسط نظرات () تگ ها: عناوین مطالب وبلاگ وخدایی که در این نزدیکی است » :: من: پروفایل صفحه نخست پست الکترونيک آرشيو مطالب () .:. By persianblog.ir RSS FEED وخدایی که در این نزدیکی است... - وخدایی که در این نزدیکی است

وخدایی که در این نزدیکی است...

امشب شب قدر است.شبی که همه ی مقدرات آسمان و زمین ثبت می گردد.تلخی ها و خوشی های زندگی انسان ها معین می گردد،بدون اینکه آنها بدانند که چه چیز در انتظارشان است جدای از اینکه آنها با خود و زندگی شان چه می کنند و خواهند کرد.فقط تواز همه چیز آگاهی زیرا همه چیز بدست توست و تو به احوال بندگانت بینایی.من هم یکی از بندگان تو هستم که نمی دانم چگونه خواهد شد همانطور نمی دانستم آنچه را که گذشت.

امشب شبی است که تو به همه ی بندگانت مژده داده ای به رحمتت،به مهربانیت،به شفاعتت و به بخششت و به ما توبه رایاد دادی تا هر وقت دستانمان را به گناهی آلوده ساختیم و زبانمان را به نیش زهر آگین تبدیل کردیم و هر کاری که دلمان خواست کردیم و به بندگان خوبت تهمت ناروا زدیم و با چشمانمان نیزه های خشم را بر قلب عزیزانت فرو کردیم دست به دامان پر مهرت بگشاییم و توبه کنیم.

گفته ای که هر گناهی را نمی بخشی وهر کار خطا مجازات دارد.اما خدایا این بنده ی گناهکار دیگر راهی جز تو ندارد،به کجا باید پناه ببرد.می دانم،همه چیز را می دانم،نمی خواهم تک تک کارهایم را برایم بازگو کنی و آنها را جلو چشمانم بیاوری تا شرمنده شوم.خودم تک تک آن لحظه ها،دقیقه هاو ثانیه ها در ذهنم است.

اگر می خواهی بگویی در آن لحظه و دقیقه و ثانیه به چه فکر می کردی که روزی پشیمان شوی،هیچ نگو چون خودم همه چیز را می دانم.من امشب به درگاهت نیامده ام که مواخذه ام کنی و مرا از درگاهت برانی.سالها از تو دور بوده ام اما امشب می خواهم به تو نزدیک شوم و تا ابد در کنارت بمانم.تنها به رحمت و بخشش تو امیددارم.پس این لحظات را از من دریغ نکن و مرا به خودم وامگذار.

  
نویسنده : مونا ; ساعت ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٦/۳۱
تگ ها :