وخدایی که در این نزدیکی است وخدایی که در این نزدیکی است ادامه مطلب ساعت توسط نظرات () تگ ها: عناوین مطالب وبلاگ وخدایی که در این نزدیکی است » :: من: پروفایل صفحه نخست پست الکترونيک آرشيو مطالب () .:. By persianblog.ir RSS FEED بدترین شاعر جهان اوتیسم داشت(ویلیام مگاناگال) - وخدایی که در این نزدیکی است

بدترین شاعر جهان اوتیسم داشت(ویلیام مگاناگال)

به گزارش خبر آنلاین از سایت تلگراف ویلیام مگاناگال اسکاتلندی در برابر توهین های بسیاری که به اشعارش می شد واکنشی نشان نمی داد و همین موجب قوی شدن احتمال بیماری اوتیسم(خود درماندگی)او شده است.

دکتر واتسن به بی اعتنایی این شاعر به تقبیح نشدنش از سوی مردم اشاره می کند.اغلب در نشست های کتاب خوانی عمومی با پرتاب آرد،ماهی و تخم مرغ از این شاعر پذیرایی می شد.یک بار نیز آجری به سوی او پرتاب شد و عبارتی از شعر بی مایه او بارها تکرار شد.

بیش از ۶٠شعر این شاعر با عبارت(این چنین بود)آغاز می شود و در شعر هایش از عبارت(خوش منظر)به کرات استفاده می کند.

با اینکه مگاناگال اشعارش را با دقت بسیار می سرود اما ابیات او خنده ناخواسته مخاطب را به دنبال داشت.او مدت ها در سیرک زندگی می کرد.اوبا شادی تمام در جمعی شعرهایش را می خواند و مردم آزادانه با پرتاب تخم مرغ،سیب زمینی و نان بیات از او تشکر می کردند. او برای این کار شبی١۵ شیلینگ دریافت می کرد،اما این کار چنان زشت و وقیح بود که شهرداری شهر این سیرک را تعطیل کرد.

 دکتر واتسن می گوید:او نسبت به توهین بی تفاوت بود و این اهمیت ندادن به توهین مهم ترین جنبه شخصیتی او بود.او نه از توهین کلامی ناراحت می شد و نه از پرتاب اشیاء به سویش.

  
نویسنده : مونا ; ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٧
تگ ها :